Bruce Springsteeni „Springsteen on Broadway“ (Columbia)

Nii Ameerika kui ka Euroopa kuulajate suure lemmiku Bruce Springsteeni duubelkontserdiplaadi läbikuulamiseks tuleks varuda hea mitu tundi.

Nagu hästi teada anti talle kunagi ammu lahe ja samas igati õigustatud hüüdnimi The Boss. On ju olemuselt lihtsakoeline ja siirana mõjuv artist müünud maailmalaiuselt üle 120 miljoni plaadi, saanud koguni 20 Grammyt, kaks Kuldgloobust ja isegi ühe Oscari.

Tema hiljuti ilmunud Broadway kontserdi plaat sisaldab 16 lugu. Praktiliselt igale loole eelneb intro, kohati lõputuna tunduv lobisemine. Sellised aja mahavõtmised on küll paiguti peene huumoriga vürtsitatud, kuid muutuvad küllaltki ruttu tüütavaks.

Plaadil ta otseselt üllatada ei suuda. Kontserdil mängib ta peamiselt kitarri, kuid ka suupilli ja klaverit. Lugudest toimivad ikkagi kõige paremini just repertuaari klassikalised ja kohustuslikud „My Hometown“, „Born in the U.S.A.“, „Tougher Than the Rest“ ja „Born to Run“. Ülejäänud materjal kaugeltki nii lööv pole, kuigi tema improviseerimine lisab paljudele lugudele värvingut.
---------------------------------------
Bruce Springsteeni „Springsteen on Broadway“ (Columbia)

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias