Hakkan ilmselgelt täiskasvanuks saama. Nimelt on mulle hakanud huvi pakkuma mööbel ja sisustus. Näiteks eile veetsin tunnikese netis munatoole uurides.

Ei, see pole mingi selline leiutis, kus mehed istudes oma munadel puhata võivad lasta. Samuti erineb see korvtoolist. Ning Eero Aarnio ja Eero Saarineni munatoolidel on vahe – kuidas saab nii erinevaid mööbliesemeid segi ajada! See maksab ainult 700 eurot. Kiusatus on suur!

Tõsiselt, sisustamise ja kodukaunistamise peale võib keskikka jõudnud naistel minna kogu raha. Mu mehe ema ostis näiteks eelmisel talvel vist sada tolle „Terevisiooni“ lilleseadja kujundatud punast munakest. Et ikka jõuluks igasse tuppa meeleolu luua.

„Kuule, kui palju see maksis, kui see saladus pole?“ uurisin mehe pinnimise peale, kes kartis, et kogu ta pärandus on selle tõttu huugama pandud. „Ei noh mis, tuhat eurot või midagi. Harrodsi kaubamajas on samasugused!“ kuulutas ämm.

Veebruaris palus ta mu mehel ta küttearve ära maksta. Nojah...

Mu mees on aga madratsifriik. Iga kord, kui mõni firma toob uue ja parema madratsi turule, on tema esimesena järjekorras. Head madratsid pole odavad. Üle-eelmisel aastal ostis ta meile mingi Taani kosmosemadratsi, mis maksis terve kuupalga. Kui aasta hiljem selle uuem mudel välja tuli, oli muidugi seda vaja. Kahjuks pole kasutatud madratsitel eriti järelturgu. Ehk kutsun Uku Suviste oma madratsi peale norskama ning siis saan selle netis kui Uku kasutatud madratsi maha ärida?

Ahjaa, kui palju kooke on avalikus kohas okei süüa? Käisime kohvikus ning kuna tellisime seltskonna peale 16 kooki, sattus personal pisut paanikasse.

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias