(PantherMedia/Scanpix)

Õhtulehele kirjutas 38aastane Marika, kes hommikul sattus tunnistama üht väga ebameeldivat seika, mis teda päris korralikult šokeeris.

„Hommikul tööle minnes kohtab teel väga erinevaid inimesi, aga täna hommikune vahejuhtum ületas ikka kõik. Kõnnin Tartus meeleolukalt bussipeatuse poole, kui vastu sõidab kogukam mees jalgrattal, aga mitte see ei haaranud tähelepanu, vaid hoopis midagi palju ebameeldivamat,“ kirjutab Marika.

„See tüüp nuuskas avalikult ja suure rõõmuga oma tatti vasakule ja paremale. Üldse on see vastik komme niimoodi oma nina puhastada, aga teha seda veel teiste inimeste keskel liigeldes?! Ajuvaba! Oksele ajas see vaatepilt! Kas mingit viisakust enda ja teiste suhtes pole?“

„Ma pean tunnistama, et selle koha peal astusin ma kohe kaugele murule, sest mitte mingil juhul ei oleks ma tahtnud selle „onu“ tati sees kõndida. No ausalt – mees nuuskas terve tee tatti täis. Üksi metsas kõndides võib ta end ju ihuliselt vabamalt tunda, aga keset hommikust tipptundi teiste jalakäijate vahel niimoodi käituda. Väga ebaviisakas!“

„Ei suutnud vait kah olla, aga ta minu kommentaari tema ebanormaalse ninanuuskamise kohta vist ei kuulnud, sest sõitis rahulolevana ja puhtate lõõridega rõõmsalt edasi. Ma tahaks lihtsalt kõigile kaasinimestele öelda, et proovige ka teiste inimestega arvestada. Ei midagi võimatut, vaid lihtne viisakus."

15 kommentaari

J
ja  /   20:07, 18. sept 2019
taevas olgu tänatud, et me lõpuks ometi saame ka päris probleemidest midagi lugeda. Ümarlaud - komisjon, üldrahvalik debatt oleks miinimum mida ette võtta.
N
nojah  /   20:21, 18. sept 2019
no kas ansip või ligi,rohkem rattureid ma ei teagi
J
Jürgen  /   20:56, 18. sept 2019
Mina teen pidevalt "Hmelnitski püstolit"
L
lihtsalt olukord tuuline  /   20:56, 18. sept 2019
kogu aeg pritsivad kas tead,mittagiki ei ole enam korraldada,ainult homme väljub aurik Viljandist,kus sülitada vastu tuult ei ole enam võimalik,sest munder läheb tatiseks
U
urx  /   21:34, 18. sept 2019
No mida. Jummala süütu kommentaar ja läheb modeleerimisse. Te modeleerijad peaksid juba magama sellel ajal.
U
urx  /   21:36, 18. sept 2019
Lugupeetud modellileerijad. Kaua minu kommentaariga siis läheb?
U
urx  /   21:39, 18. sept 2019
Veel üks süütu kommentaar kustutati.
A
aga inimene  /   22:01, 18. sept 2019
teised on tavapritsijad
J
J  /   22:49, 18. sept 2019
Jalgpallurid teevad seda kogu aeg ja neid läheb kalli raha eest vaatama terve staadionitäis inimesi + miljonid televaatajad. Ja kõigil on hea meel.
  /   23:51, 18. sept 2019
Onu Vasjal see kultuur ju sünnipäraselt kaasa antud.
M
mida imestada  /   06:41, 19. sept 2019
bussipeatuses teevad seda vene poiste kambad loomupäraselt ja alati me peaks juba harjunud olema.
V
villu  /   10:17, 19. sept 2019
järgmine kord langeb minestusse
S
stress  /   11:24, 19. sept 2019
Ei tohi ka süljata, köhida ega aevastada. muidu saab mõni lumehelbekse-preili äkki veel šoki. Muudest kehalistest vajadustest ei maksa rääkidagi.
V
Vot see on tase.  /   13:10, 19. sept 2019
90-tel kui Moskvas töötasin, siis ühel hommikul tööle kiirustades kõndis minust 20 meetrit eespool ilmselt kohalik meister nuusatõukes. Käigu pealt surus mees ühe poole ninasõõrme kinni ja sellise kuulitõukaja liigutusega lasi üle õla nuusa lendu. Vaevu suutsin eest ära astuda. Kõrge kaarega nuusk tegi sellise vähemalt 20 meetrise õhulennu, kas võis abiks olla ka taganttuul seda täpselt ei mäleta.
H
Hilvar Mennik  /   15:35, 24. sept 2019
Tere sõbrad, mu nimi on Hilvar Mennik, ma olen pärit Pärnust, Eestist. Olen siin, et levitada häid uudiseid puudustkannatavatele inimestele. Ma olin masenduses, kui mu naine lahkus mu juurest teise mehe juurde, kuna mul paluti töö lõpetada, kuna mul oli vähk ja ma sain katki. Ta võttis mu ainsa tütre ära, nii et minu ainus võimalus oli surra. Üritasin talle helistada, kuid ta eiras mind, saatsin talle tekstsõnumeid ja äkki vastas ta ning ütles, et ma ei peaks talle enam helistama ega tekstisõnumit saatma, nii et ühel päeval võtan ühendust mu sõber facebookis ja ma seletasin talle sõna otseses mõttes ning ta rääkis mulle ka, et tal olid samad probleemid ka varem ning ta tutvustas mulle doktor osagiede nime kandvat õigekirjapakkujat, saates mulle oma isikliku e-kirja ja ma võtsin temaga ühendust aadressil [doctorosagiede75@gmail.com] ja ta vastas mulle kiiresti, selgitasin talle oma probleeme ja ta käskis mul mitte muretseda, et ta on nii teinud, et nii paljude inimeste jaoks olen mees, kes ei uskunud kunagi loitsu, kuid otsustasin seda proovida, ta kinnitas mulle 24 tundi, et loo õigekirja ja ravib mind ka vähist ning aitab mul paremat tööd saada ja äkki saatis ta mulle oma haiguse ravimeid. Võtsin seda vaid 2 päeva ja olin vaba. Ma ei uskunud oma silmaga järgmisel päeval, koputas keegi mu uksele ja ma ei oodanud sel päeval kedagi, et äkki oli see minu naine Pisarad ja ma ei suutnud seda taluda. Ta palus mind ja palus andestust kohe. Sain kõne oma ettevõttelt, kus olin töötanud aastaid, et mind ülendati USA paragoni ettevõtte juhiks. Palun aidake mul tänada arsti osagiedet ennistamise taastamine, mille olen kaotanud, palun palun abi vajavatel inimestel pöörduda arstiga osagiede poole tema isikliku e-posti aadressil doctorosagiede75@gmail.com või whatsappiga telefonil +2349014523836 tänu, et Jumal õnnistaks neid, kellel on selle tunnistuse lugemiseks aega, et õnne saata

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias