(Erakogu)

Mõni aeg tagasi tekkis mu postkasti reklaam, mis oli kleeplindiga kinni pandud. Esiti tundus väga viks ja viisakas. Postkasti ei loobitud reklaami suvaliselt laiali. Ka postkastist seda võttes oli mugav seda haarata ja tuppa viia. Kõik nagu toimis,“ kirjutab Irja.

„Nüüd on juba mitu korda aga häda selles, et reklaame pole võimalik avada ja lugeda. Kleepsuga on oma vahel kinnitatud reklaamid viisil, et üks katab teise ära. Kleeps on enamasti küll olnud mõnusasti teisaldatav, aga seekord jäin sellega hätta. Tõmbasin reklaami katki. Ei olnud positiivne kogemus,“ kurdab naine.

„Ma tean, et kõigile ei meeldi need reklaamid postkastis, aga minule on see kujunenud omamoodi hobiks. Ja ma tõesti ootan, millal kuulen postiljoni taas väikest pakikest mu postkasti panemas. Kõik reklaamlehed pole huvitavad, aga vanemale inimesele on need väikese meelelahutuse eest. Ja siit ka mu mure, sest katkist reklaamlehte pole tore vaadata. Ma ei tea, kes nende pakkimist korraldab, aga äkki annab ikkagi süsteemi veel arendada, et oleks küll pakk kinni, aga ei rikuks reklaamlehte ära,“ soovis Irja oma muret teiste lugejatega jagada.

21 kommentaari

N
no  /   22:18, 3. okt 2019
küsi naabritelt siis terve reklaam asemele, olen kindel, et 99% reklaamisaajatest selle prügisse või põletusse panevad...
R
Riisikas  /   22:28, 3. okt 2019
Küll on ikka inimesel suured mured! Noh, kui vanem inimene, nagu aru sain siis need mured lõpevad varsti ära...
  /   23:07, 3. okt 2019
Neid kleepse tuleb külmutada
L
Loobuja  /   23:43, 3. okt 2019
Loobusin 3 aastat tagasi reklaamist ja ei kahetse.
K
kleepija  /   00:16, 4. okt 2019
need kleepsud on ikka ühed nikastused küll,milleks
T
Tibule  /   00:19, 4. okt 2019
Kahju, kui vanainimene neist meelelahutust saab või? Sind ei sunni ju keegi neid lugema.
  /   05:55, 4. okt 2019
proovi pikali olles teha
  /   05:56, 4. okt 2019
või viinas leotada
A
APPI  /   06:44, 4. okt 2019
See on sellepärast kokku teibitud, et lihtsam oleks rämps ära visata, ehk postkastide kõrval olevasse paberkorvi tõsta.
T
Taimi  /   08:12, 4. okt 2019
Miks raisatakse kohutavalt raha nende reklaamide peale!?Raadios telekas nagu nii kuuleb neid! Raha pole kuhugi panna vòi???
T
täielik mõttetus  /   08:16, 4. okt 2019
Milleks seda rämpsu üldse toodetakse? Ma isegi ei vaata, vaid lennutan koheselt prügikasti.
J
Juss  /   08:56, 4. okt 2019
Aga see rämps ju ei põle!
O
on kavalamaid võtteid  /   09:05, 4. okt 2019
võtsin postkasti maha.Kuna arved ja muu on netis siis milleks seda kolakat aia taga vaja on?
V
Vot,  /   09:22, 4. okt 2019
ehe näide, kuidas keegi on reklaamidest sattunud sõltuvusse ja ilma nendeta enam elada ei oska.Nii see ajupesu käibki, et allutada inimese loov- mõtlemine ning panna inimene käituma kellegi unelmsoovi järgi.Sama nähtus ilmneb ka nutisõltuvuse juures, kus noored ei adu, et eksisteerib ka tegelik, nutiväline elu.Õppimisega pole vaja oma ajukest koormata, sest kui sa midagi teada tahad saada, siis guugelda, ja sulle õpetatakse, kuidas midagi õigesti teha.Aga ühel päeval on sul nutiseadme ekraanil tekst, et kui haarad kööginoa ja lähed tänavale kaasinimesi pussitama oled igatpidi kaasaegne inimen
M
mul  /   10:21, 4. okt 2019
vastupidine mure. Postkast läheb katki. Ei soovi ainustki reklaami ja silt on ka peal, aga muudkui topitakse lisaks. Kui palju puitu niiviisi kulutatakse?
L
lugeja  /   14:11, 4. okt 2019
Elan korterelamus ja kus ka nädala alul reklaamidega nagu üle paisutatud! Ikka Maxima,Selver,Rimi,K- rauta,Apteek,.......................ja kõiki muid firmade-ettevõtete reklaamid!! Olen aru saanud,et meie inimesed,eriti penskarid,kõiki neid reklaame ei vaata. Kui vaadatakse,siis enam toitlustamisega seotud. Tihti võtan ja viin korjatud reklaamid sülede kaupa paberi konteinerisse! Kui meil igasse korterisse neid tuuakse siis üle riigi on kortereid ehk sadu tuhandeid ja kõikjale reklaamid! Hullumaja!
P
puust ja punaseks  /   14:16, 4. okt 2019
Ja Vot on näide, kuidas midagi adumata teisi inimesi halvustama rutatakse. Selgitame siis veelkord: reklaamlehtedega tutvumine ei ole veel sõltuvus. Pensionär, kel aega on, aga näiteks raha napib, loebki, mis hinnaga teda huvitav kaup kuskil kaupluses on. Ja vastavalt siis oma poeretke kujundabki. Peaks ju olema täiesti mõistetav?
N
No  /   15:21, 4. okt 2019
Soovitus,võta siis ettevaatlikult see kleeps ära. Ei pea ju marutama ega lõhkuma,et katki läheb. Püha jumal,vaat on mure,et peab kohe ajalehes kuulutama oma õnnetust. Tule taevas appi.
F
fetiš  /   18:50, 4. okt 2019
ma kasutan reklaammaterjali tööl pakkematerjaliks ja võtan neid postkastist välja siis, kui neid on pandud sinna ikka juba parajas koguses. Topitakse suvaliselt ja kortsutatakse ära! Tahaks ise kortsutada ja pakkida! Postkast pole prügikast, kuhu kortsutatud materjali toppida- mina näiteks ei kasuta Eesti Posti kirjakaste prügikastina, aga võin seda tulevikus tegema hakata ja kortsutatud kraami sinna ladustada!
S
s  /   19:14, 4. okt 2019
tundub,et see kleepimine on siis üle-eestiline või olen täielikult selle kleepimise vastu
N
No  /   20:32, 4. okt 2019
Et postiljonil ikka rohkem tööd oleks.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias